Chirurg plastyczny

Chirurg plastyczny Warszawa - dr Maria Kociszewska

Dr Maria Kociszewska

Specjalista chirurgii plastycznej

W ciągu kilku lat chirurg plastyczny przestał być kimś, do kogo chodzą tylko celebryci i milionerzy, a stał się osobą, do którego może wybrać się każdy człowiek. Świadczy on pomoc, jeśli chodzi o m.in. medycynę estetyczną – wsparcie jest możliwe zarówno, jeśli chodzi o zabiegi mniej inwazyjne, jak np. wypełnienie ust czy powiększenie piersi, ale także te, które wymagają bardziej skomplikowanych procedur związanych z chociażby zmianą kształtu nosa, co wiąże się z ingerencją w kształt kości lub chrząstki.

Nasza warszawska klinika świadczy pomoc dla osób, które są niezadowolone ze swojego wyglądu, lub chcą pozbyć się mankamentów urody, które towarzyszą im od urodzenia albo zostały nabyte w ciągu życia, np. w wyniku wypadków. Nasza chirurg plastyk posiada trzydziestoletnie doświadczenie, jeśli chodzi o zabiegi i operacje tego typu. Możliwa jest rekonstrukcja skóry, która została naruszona w wyniku oparzeń lub innych obrażeń. Pomoc świadczona jest również osobom, które z powodu chorób mają zniekształcone lub uszkodzone ciało.

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  • Specjalizacja z chirurgii plastycznej w 1990 r. – szkolenie pod kierunkiem prof. dr hab. Michała Kraussa.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
  • Członek Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
  • Od 1990 r. zajmuje się szeroko pojętą chirurgią estetyczną. Aktywnie współpracuje z lekarzami pokrewnych specjalizacji (anti-aging, dermatologii estetycznej i leczenia otyłości) pod kątem właściwego przygotowania do zabiegu chirurgicznego oraz leczenia uzupełniającego po operacji.